ОБМІН І ПОВЕРЕНЕННЯ

Якщо товар не задовольняє Ваші очікування або потреби, а від моменту покупки пройшло не більше 14 днів, — Ви можете повернути або обміняти його.

Вам знадобиться:
Товар без пошкоджень і який не був у вживанні
Чек, накладна чи квитанція

Процедура обміну і повернення:
  • Якщо Ви замовляли доставку Новою Поштою, відправте нам повернення посилкою, додавши до товару копію чека. Відділення для повернення: м. Київ, №288.
  • Якщо Ви замовляли кур'єрську доставку по Києву або самовивезення, напишіть нам лист на kyivcorner@gmail.com і додайте до листа копію чека.
Про повернення коштів:
  • Якщо Ви оплачували товар готівкою кур'єру або в пункті самовивозу: повернення грошей відбудеться відразу після доставки товару на склад та його перевірки.
  • Якщо Ви оплачували товар картою або наложеним платежем: повернення грошей відбудеться протягом 7 робочих днів з дня отримання нами повернення, на карту, якою ви оплачували.
Просто скажіть нашому менеджеру, який спосіб зручніше для Вас (переведення на банківську карту, грошовий переказ поштою).

Залишилися питання? Зателефонуйте нам, ми будемо раді допомогти: +38 (093) 521-05-45

Згідно з законом україни «про захист прав споживача», обміну та оверненню не підлягають: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-п#Text