ОБМІН І ПОВЕРЕНЕННЯ

Якщо товар не задовольняє Ваші очікування або потреби, а від моменту покупки пройшло не більше 14 днів, — Ви можете повернути або обміняти його.
Вам знадобиться:- Товар без пошкоджень і який не був у вживанні- Чек, накладна чи квитанція
Процедура обміну і повернення:● Якщо Ви замовляли доставку Новою Поштою, відправте нам повернення посилкою, додавши до товару копію чека.● Якщо Ви замовляли кур'єрську доставку по Києву або самовивезення, напишіть нам лист на moc.liamg%40renrocviyk і додайте до листа копію чека.
Про повернення коштів:● Якщо Ви оплачували товар готівкою кур'єру або в пункті самовивозу: повернення грошей відбудеться відразу після доставки товару на склад та його перевірки.● Якщо Ви оплачували товар картою або наложеним платежем: повернення грошей відбудеться протягом 7 робочих днів з дня отримання нами повернення, на карту, якою ви оплачували.● Просто скажіть нашому менеджеру, який спосіб зручніше для Вас (переведення на банківську карту, грошовий переказ поштою).
Залишилися питання? Напишіть нам, ми будемо раді допомогти: moc.liamg%40renrocviyk
Згідно з законом україни «про захист прав споживача», обміну та оверненню не підлягають: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-п#Text