ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. Загальні положення

1.1 Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином https://kyivcorner.com/, надалі іменується «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець тощо), надалі іменується «Покупець».
1.2 Даний Договір визначає умови купівлі товарів, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.
1.3 Договір є публічним згідно статті 633 та статті 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом «усної угоди» та має належну юридичну силу.
1.4 Згідно статті 642 Цивільного кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.
1.5 У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:
«Інтернет-магазин» - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованого Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.
«Продавець» - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.
«Товар» - продукція, пропонована до продажу, і розміщена на сайті https://kyivcorner.com/
«Покупець» - фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення на сайті https://kyivcorner.com/
«Одержувач» - фізична та / або юридична особа визначений(-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.
«Акцепт» - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.
«Замовлення» - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті https://kyivcorner.com/.

2. Предмет договору

2.1 Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті https://kyivcorner.com/, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. Порядок оформлення замовлення

3.1 Формування замовлення.
3.1.1 Замовлення приймаються через сайт https://kyivcorner.com/ в робочий час Продавця.
3.1.2 У вартість замовлення товарів входить не входить доставка до отримувача.
3.1.3 Вартість всіх видів доставки позначена в розділі «Доставка» на сайті Продавця.
3.1.4 Разом з тим, Продавець не надає послуги покупки і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.
3.1.5 При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних отримувача.
3.2 Порядок оплати замовлення.
3.2.1 Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.
3.2.2 Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.
3.2.3 Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті https://kyivcorner.com/ є чинними на момент здійснення замовлення.
3.2.4 Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки воно не оплачено.
3.2.5 Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».
3.2.6 Повідомлення про оплату замовлення відправляється на електронну адресу Покупця, яка була вказана при оформленні замовлення.
3.2.7 Послуги платіжних систем, терміналів, Покупець сплачує додатково.
3.3 Умови доставки замовлення.
3.3.1 При оформленні замовлення, Покупець повинен чітко вказати вимоги по його доставці. Одне замовлення може бути оформлено на одну дату, час, адресу. Якщо Вам необхідно привітати декількох осіб за різними адресами, або в різний час за однією адресою - необхідно оформити відповідну кількість замовлень.
3.3.2 Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з одержувачем по телефону, який вказаний Покупцем в замовленні.
3.3.3 Внести зміни в замовлення, Покупець може не пізніше, ніж за 12 години до часу доставки замовлення.
3.4 Виконання замовлення в святкові дні.
3.4.1 Графік виконання та доставки замовлень в святкові дні розміщується на сайті https://kyivcorner.com/ в розділі Доставка.

4. Термін виконання замовлення

4.1 Термін виконання замовлення залежить від роботи служби доставки, яку обрав Покупець.
4.2 У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення до вимог Покупця або товар в неналежному вигляді) покупець має право відмовитися від замовлення і повернути кошти.
4.3 Замовлення вважається виконаним в момент його передачі одержувачу / Покупцеві і / або його довіреним особам.
4.4 Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення одержувачу / Покупцеві або його довіреним особам.

5. Створення замовлення. Заміна відсутніх компонентів

5.1 Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.
5.2 Якщо у Продавця відсутні певні товари для оформлення замовлення з будь-яких причин (сезонність, відсутність потрібного найменування, упаковки) Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.
5.3 Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.
5.4 Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті https://kyivcorner.com/ носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до менеджера інтернет-магазину по телефону, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. Заміна товару. Повернення товару. Повернення грошей.

6.1 Згідно з правилами компанії, товари підлягають поверненню та обміну в разі збереження їх товарного вигляду.
6.2 Одержувач / Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши кур'єру причину повернення.
6.3 У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому було доставлено.
6.4 Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості замовлення, в тому випадку, якщо у Одержувача є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та ін.) Про які продавець не був проінформований.
6.5 В інших випадках, Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

7. Термін дії договору. Порядок внесення змін

7.1 Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Оферти.
7.2 Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.
7.3 Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору може бути надана за запитом на пошту .moc.liamg%40renrocviyk

8. Конфідеційність

8.1 Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.
8.2 Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.
8.3 При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця / отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

9. Відповідальність

9.1 Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.
9.2 Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.
9.3 Продавець має право передавати свої права та обов'язки по виконанню замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.
9.4 Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем.
9.5 Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.
9.6 Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.